SAUNY NA MÍRU

Je libo vlastní saunu na míru? Ať již budete chtít finskou saunu nebo infrasaunu, v klidu se na nás obraťte, protože je faktem, že je prostě umíme.

Finské sauny jsou celé z masivního dřeva. Oproti tomu infrasauny se dělají z rozličných materiálů, protože nejsou náročné na povrchové teplo.

U finské sauny vyrábíme kostru a palubkový plášť ze smrkového dřeva (ekonomická varianta), Hemlocku (standardní varianta), což je odolné dřevo z kanadského jedlovce, které vyniká svou bezsukovostí a téměř nulovou smolnatostí. A pro ty nejnáročnější vyrábíme kostru a palubkový plášť finské sauny z cedrového dřeva.

Lavice, opěrky, podhlavníky, rošty na zem vyrábíme zásadně ze dřeva abachi, známé též i jako africká vrba. Abachi volíme na veškeré doplňky proto, že toto dřevo disponuje vynikajícími vlastnostmi pro použití v sauně – zejména velmi nízkou tepelnou vodivostí, nízkou hustotou a bezsukatostí.

A ano, je pravdou, že fotografie nejsou vždy úplně profesionální, ale dáváme přednost tomu, že veškeré fotografie jsou výsledkem naší práce, než abychom si je koupili v nějaké fotobance a snažili se Vám zalíbit jen tak na oko.

Trutnov

Podívejte se na celý proces montáže infrasauny, kterou jsme vyrobili, namontovali a zprovoznili.

Pardubice

Zde se můžete podívat na další celý proces montáže infrasauny, kterou jsme vyrobili, namontovali a zprovoznili.

Trutnov

Podívejte se na celý proces montáže jedné infrasauny, kterou jsme vyrobili, namontovali a zprovoznili.

Pardubice

Zde se můžete podívat na další celý proces montáže, kterou jsme vyrobili, namontovali a zprovoznili.

… a zde se můžete podívat na několik dalších ukázek z výroby a montáží saun z naší dílny…

Cítíte také tu nenapodobitelně příjemnou vůni, která se snoubí spojením tepla a dřeva?