VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Potřebujete novou vestavěnou skříň? Bez sebemenších obav se na nás obraťte, protože máme léty vymazlený systém, jak vestavěné skříně vyrobit a namontovat, a to do veškerých prostor – ať již mezi stěny, do prostoru nebo jen k jedné stěně.

Vestavěné skříně od nás jsou vždy krásné, funkční a z prvotřídních materiálů. Se vším Vám ochotně poradíme a navrhneme Vaší vestavěnou skříň tak, abyste z ní byli po dlouhá léta nadšení.

Níže se můžete podívat na nějaké naše práce.

Ano, je pravdou, že fotografie zde nejsou vždy úplně profesionální, ale dáváme přednost tomu, že veškeré fotografie jsou výsledkem naší práce, než abychom si je koupili v nějaké fotobance a snažili se Vám zalíbit jen tak na oko.

ulice Nad Obcí I., Praha 4 

Můžete se podívat na postupný proces montáže vestavěných skříní, které jsme vyrobili a namontovali pro naše velmi příjemné zákazníky. 

Velké Popovice

 Atypické vestavěné skříně s úhlednou linií. 

Velké Popovice

..Atypické vestavěné skříně s úhlednou linií.

… a zde se můžete podívat na několik dalších ukázek vestavěných skříní, které pocházejí z naší dílny a které prošly našima rukama…

V klidu se posaďte a třeba s dobrou kávou v ruce si projděte fotografie našich výrobků, abyste si udělali vlastní názor na kvalitu naší práce a naše možnosti.